Глава естонської армії подякував Афганістану за розвал СРСР

Командувач Силами оборони Естонії під час візиту Афганістану нагадав, що саме ця країна сприяла розвалу Радянського Союзу.

Командувач Силами оборони Естонії генерал-лейтенант Антс Лаанеотс подякував Афганістану за внесок, який країна зробила у розвал Радянського Союзу.

"Ми досі вдячні Афганістану за те, що він допоміг довести СРСР до колапсу, завдяки чому ми здобули незалежність", - заявив генерал на зустрічі з міністром оборони Афганістану Абдулом Рахімом Вардаком.

На це Вардак, за словами естонського командувача, відповів, "що, мовляв, ви пам'ятаєте про це, а багато присутніх тут східноєвропейських держав забули".

Також міністр оборони Афганістану похвалив естонських солдатів, які служать в афганській провінції Гільменд.

На питання, коли власна армія Афганістану досягне такого рівня, щоб самостійно підтримувати порядок в своїй державі, Вардак відповів:

"Це залежить від того, як швидко міжнародна громадськість, наші друзі і союзники, а також НАТО і США нададуть нам засоби, за допомогою яких ми зможемо самостійно проводити операції... Згідно з планами, схваленими зараз в США, до 2013 року ми маємо бути в дуже хорошій формі".

Читайте також:

В Естонії радянський монумент вимагають перетворити на антирадянський

Росія знищить "непатріотичний" острів, який відплив до Естонії

Американський аналітик спрогнозував відродження СРСР та крах США

РПЦ за кордоном визнала генерала Власова борцем проти більшовизму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: