Глава "Газпрому" обіцяє завершити "Північний потік-2" за п’ять тижнів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Будівництво газогону дозволила Данія.

Очільник російського монополіста "Газпрому" Олексій Міллер вважає, що всі заплановані з "Північного потоку" роботи будуть виконані вчасно.

Про це повідомляє ТАСС.

"Ще будуть підготовчі роботи. У всякому разі, компанія-оператор налаштована на те, щоб виконати всі заплановані роботи з проєкту "Північний потік" в строки", - сказав Міллер.

"Протяжність ділянки – 147 км, ці роботи можуть бути виконані за п'ять тижнів", - уточнив він.

Нагадаємо, компанія Nord Stream 2 AG отримала дозвіл на будівництво системи газопроводу на континентальному шельфі Данії. Процес отримання заявки в данській юрисдикції тривав більше двох років - від квітня 2017 року. Відмова країни могла відтермінувати завершення проєкту на роки.

"Північний потік-2" має пролягти дном Балтійського моря. Його довжина становитиме понад 1200 кілометрів, пропускна спроможність - 55 мільярдів кубометрів газу на рік. Газопровід будує російський "Газпром" спільно з європейськими компаніями Engie, Uniper, OMV, Shell і Wintershall. Очікувалось, що трубопровід може запрацювати до кінця 2019 року. Україна виступає проти будівництва "Північного потоку-2", оскільки не хоче втратити статус транзитера газу. Проект активно критикують США, Польща і країни Балтії. Вони застерігають, що ЄС потрапить у залежність від російського газу. У Німеччині вважають, що проєкт економічний, а не політичний.

Відео У США розглядають можливість упровадження санкції через "Північний потік-2"

Про бажання заблокувати будівництво російського газогону до Німеччини через Балтійське море Дональд Трамп заявив під час зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою в Білому домі. Утім, не став уточнювати, проти кого будуть скеровані ці санкції, і закликав Німеччину переглянути угоди з Росією.  

У США розглядають можливість упровадження санкції через "Північний потік-2"

Залиште свій коментар

Вибір редакції