Глава "Лукойлу" зізнався, що в російських нафтовиків уже закінчилися гроші

На думку Алекперова, фінансова криза в Росії триватиме мінімум два роки.

Російських нафтовий ринок нині розвивається за сценарієм 1990-х років. Про це заявив глава нафтової компанії "Лукойл" Вагіт Алекперов.

На його думку, для нафтовиків зараз настали скрутні часи, і єдиний варіант пережити їх – скорочення видатків і укрупнення учасників ринку.

"Зараз потрібно мобілізуватися і витримати якийсь період часу. Він може тривати і два роки, і п'ять років", - зауважив керівник "Лукойлу".

Алекперов заявив, що його компанія вже скорочує свої інвестиційні програми.

"У нафтовиків вже зараз не залишається ніяких грошей! Всі свої гроші нафтовики витрачають на інвестиції, на розвиток російської промисловості. Якщо ми перестанемо їх витрачати, величезна кількість мономіст, особливо пов'язаних з чорною металургією, трубопрокатною промисловістю, легкою промисловістю, машинобудуванням, просто зупиняться. Це треба розуміти: ми сьогодні нічого не накопичуємо. Наші баланси прозорі і зрозумілі для Мінфіну та уряду", - запевнив він.

Як повідомлялося, ціни на нафту впали нижче 12-річного мінімуму. Brent на лондонській біржі ICE Futures торгували по $ 28,09 за барель.

Одночасно з цим у піке пішли й російські фінансові показники, адже економіка держави дуже залежить від цін світових на енергоносії. У середу курс рубля стрімко досягнув нового антирекорду: долар досяг позначки 82,19, а євро - 90,10.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: