Глава МВФ вибачився за скандал

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Домінік Стросс-Кан вибачився за скандал за участю однієї зі своїх підлеглих, відзначивши при цьому, що він не зловживав своїм службовим положенням.

Про це повідомило агентство Reuters.

Минулого тижня стало відомо про те, що МВФ почав розслідування щодо директора-розпорядника фонду Домініка Стросс-Кана, підозрюваного у зловживанні службовим положенням в особистих цілях. Фонд найняв фахівців юридичної фірми, які повинні виявити можливі посадові зловживання 59-річного Стросс-Кана. Очікується, що розслідування закінчиться наприкінці жовтня.

Приводом для розслідування стали події грудня 2007 року, коли Стросс-Кан переписувався з однією із співробітниць фонду, виявляючи бажання зробити відносини ближчими. Пізніші електронні листи, що доводять любовні стосунки обох, побачив чоловік співробітниці, який також працював в МВФ.

Глава МВФ розіслав електронні листи з вибаченнями всім співробітникам фонду, включаючи і співробітницю - Піроску Надь, з якою він був в близьких відносинах.

"Я вибачився і сказав, що дуже жалкую про цей інцидент", - йшлося в електронному листі Стросс-Кана.

"По-друге, оскільки в цьому інциденті є моя вина, я повністю беру на себе відповідальність і заявляю, що я не зловживав своїм службовим положенням. По-третє, я повною мірою підтримую процес розслідування, початого з цього приводу, і я зроблю все, щоб допомогти краще розібратися в цій ситуації", - заявив Стросс-Кан.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: