Глава МВФ вирішив стати президентом Франції

Домінік Стросс-Кана хотів би відпрацювати як глава фонду весь свій термін. Однак, за певних умов, це рішення може бути переглянуте, додав він.

Директор-розпорядник МВФ Домінік Стросс-Кан розглядає можливість звільнення з фонду для участі у виборах президента Франції в 2012 році. Ймовірно, він буде балотуватися від Соціалістичної партії Франції, до якої входить.

Термін повноважень Стросс-Кана в МВФ закінчується в жовтні 2012 року. Президентські вибори у Франції відбудуться навесні того ж року.

За словами Стросс-Кана, він хотів би відпрацювати як глава фонду весь свій термін. Однак, за певних умов, це рішення може бути переглянуте, додав він.

Раніше Стросс-Кан був міністром економіки Франції. Після його обрання на пост керівника МВФ його популярність в країні різко зросла. Він регулярно займає перші місця в опитуваннях серед лідерів лівих, яких громадяни хотіли би бачити замість Ніколя Саркозі.

На вирішення Стросс-Кана балотуватися, можливо, вплине і безлад серед соціалістів, які поки не можуть знайти твердого кандидата, здатного подолати Саркозі на майбутніх виборах.

На виборах 2006 року від Соцпартії кандидатом була Сеголен Руаяль. Вона поступилася Саркозі в другому турі, набравши 47 відсотків голосів.

Читайте також:

Екс-прем'єра Франції визнали непричетним до наклепу на Саркозі

Саркозі взявся помирити Ізраїль і Сирію

Саркозі вважає Росію головним партнером Європи

У дитинстві Саркозі рекламував пральний порошок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: