Глава МВС Росії назвав багатьох міліціонерів "глибокохворими"

Глава МВС Росії Нургалієв знайшов у лавах міліції глибоко хворих інспекторів.

 Багато співробітників міліції "дуже глибоко хворі", заявив у середу глава МВС Росії Рашид Нургалієв, виступаючи на засіданні громадської ради при МВС.

За словами міністра, "екологія, свинець, важкі метали та погодні умови" позначаються на здоров'ї міліціонерів. "У всіх розвинених країнах на посаді інспектор може стояти чотири години, у нас він стоїть шість годин", - пояснив Нургалієв.

У зв'язку з важкими умовами служби автоінспектори потребують серйозної медичної реабілітації. "Їм потрібен дуже серйозний соціальний пакет", - підкреслив глава МВС.

Нургалієв торкнувся і жорстких дій міліції під час масових заходів, не погоджених з місцевою адміністрацією. "Міліція проти народу - це абсолютно неправильна теза. Вона недоречна. Якщо ти хочеш провести мітинг, то потрібно звернутися до відповідних органів", - нагадав глава МВС.

"Ніколи ще такого не було, щоб ми на санкціонованих мітингах, на відкритих майданчиках робили щось протиправне", - продовжив Нургалієв. Чи сказав він що-небудь про протиправні дії міліціонерів на інших акціях, не повідомляється.

Нагадаємо, в понеділок на Тріумфальній площі в Москві були затримані близько 150 учасників акції на підтримку 31-ї статті Конституції, яка гарантує право на мітинги і збори. Деяких протримали в міліції до ранку, а одному з журналістів зламали руку. Повідомлялося, що затримані готують на міліціонерів позови до суду.

Читайте також:

У Москві міліція розігнала мітинг опозиції кийками

Смерть студента в райвідділку міліції вилилася у Всеукраїнську акцію протесту

Студенти вимагають відставки глави МВС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: