Глава МВС Сомалі поранений в результаті атаки смертниці

Як розповів водій міністра, в резиденцію глави МВС увійшла жінка з закритим чадрою обличчям. Невдовзі водій почув сильний вибух.

Міністр внутрішніх справ Сомалі Абді Шакур Шейх Хасан отримав поранення в результаті вибуху, який у п'ятницю, 10 червня терористка-смертниця влаштувала у його резиденції в столиці країни Могадішо. Подробиці розповів водій глави МВС.

"Я стояв біля воріт, коли в будинку увійшла жінка з закритим чадрою обличчям. Раптово я почув сильний вибух. Останки смертниці я побачив на балконі будинку. Я зайшов до кімнати міністра і побачив, що він лежить на підлозі і поранений", - розповів водій Ахмед Мохамед.

Сомалійська службу безпеки повідомляє, що під час теракту міністр проводив у домі нараду з іншими співробітниками свого відомства. Крім голови МВС під час вибуху постраждали ще декілька людей, їх кількість уточнюється.

Нагадаємо, Сомалі перестала існувати як єдина держава в 1991 році з падінням диктаторського режиму Сіада Барре. У якості єдиної законної влади в країні міжнародне співтовариство визнає федеральний уряд, що контролює лише окремі квартали Могадішо.

Інші частини Сомалі знаходяться під контролем невизнаних державних утворень або є самоврядними територіями. У районах на півдні і північному сході Сомалі правлять місцеві клани і радикальні ісламські рухи, в тому числі пов'язані з "Аль-Каїдою". Території на півночі і північному заході Сомалі контролює невизнана Республіка Сомаліленд.

У грудні 2009 року в Могадішо терорист-смертник підірвав бомбу в готелі Shamo, де проходили зустріч представників перехідного уряду Сомалі і вручення дипломів випускникам сомалійських університетів. На місці трагедії загинули 22 людини, в тому числі сомалійські міністр вищої освіти Сомалі Ібрагім Хасан Іддового, міністр освіти Мухаммед Абдуллхай Ваайел і міністр охорони здоров'я Камар Аден Алі. Міністр спорту Сулейман Оладки Робле пізніше помер від поранень.

Читайте також:

У Іраку смертники підірвали автомобіль, загинули 13 осіб

14-річний смертник, який пережив теракт: "Таліби обіцяли, що я потраплю до раю"

В Афганістані смертник у формі поліцейського підірвав начальника сил безпеки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: