Глава МЗС Індії зачитав в ООН промову португальського колеги

Переплутавши документи, міністр закордонних справ Індії помилково зачитав промову португальського колеги.

Глава індійського МЗС Соманахаллі Малайя Крішна, який виступав на засіданні Ради безпеки ООН, помилково зачитав промову свого португальського колеги, повідомляють індійські ЗМІ.

На сесії, присвяченій безпеці та розвитку, Крішна виступав після глави МЗС Португалії Луїса Амадо. Крішна почав з загальних фраз і спочатку ніхто не запідозрив недоброго. Цьому сприяло і те, що португальський міністр у своїй промові відступив від заздалегідь підготованого тексту.

Першим на третій хвилині помилку зауважив постійний представник Індії при ООН Хардіп Сінгх Пурі, коли 79-річний Крішна почав висловлювати гордість за те, що в РБ ООН увійшли дві португаломовних країни.

"А тепер дозвольте мені висловити глибоке задоволення тим щасливим збігом обставин, тому що тут сьогодні маємо відразу дві португаломовних країни - Бразилія і Португалія", - вимовив Крішна.

Лише після цих слів Пурі звернув увагу свого начальника на помилку. "Почніть, будь ласка, спочатку", - сказав він Крішні, який пізніше охарактеризував помилку як "незначну".

МЗС Індії в офіційному повідомленні заявило, що "міністр використав привітальні слова з промови попереднього доповідача, після чого перейшов до змістовної частини, зачитавши свій ретельно підготований текст". "Переді мною лежало стільки паперів, що помилково я витягнув не той", - сказав після виступу журналістам Крішна.

Індійський міністр перебуває у Нью-Йорку з триденним візитом, в ході якого активно агітує за реформу і розширення Ради безпеки ООН. Індія з 1 січня є непостійним членом цього міжнародного органу.

Читайте також:

ООН вирішила проблему сомалійських піратів: їх працевлаштують

ООН засудила прославлення нацизму в колишньому СРСР

Епідеміолог звинуватив миротворців ООН у поширенні холери на Гаїті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: