Глава МЗС пішов у відпустку доглядати дитину

Міністр закордонних справ Великобританії Девід Мілібанд пішов у відпустку по догляду за усиновленою дитиною.

Глава МЗС Великобританії Девід Мілібанд пішов у відпустку по догляду за усиновленою дитиною. Про це повідомив представник Форін-офісу.

За його словами, минулого тижня, під час візиту Мілібанда в США, він і його дружина завершили процес усиновлення новонародженого американського хлопчика.

"Міністр закордонних справ узяв відпустку і просить журналістів поважати право на таємницю його особистого життя і його дружини", - сказав прес-секретар.

Раніше було заплановано, що Мілібанд разом зі своїм саудівським колегою буде присутній на конференції в Лондоні, приуроченій до державного візиту короля Саудівської Аравії до Сполученого Королівства.

Тепер рівень учасників конференції знижений: замість Мілібанда там виступить замісник глави Форін-офісу Кім Хауеллс, а замість саудівського міністра - посол Саудівської Аравії в Лондоні.

42-річний Девід Мілібанд одружений зі скрипачкою Лондонського симфонічного оркестру Луїз Шеклтон, яка має подвійне британо-американське громадянство.

Пара знову вважала за краще усиновити американську дитину, оскільки в США для американських громадян ця процедура влаштована простіше, ніж у Великобританії.

Своїх дітей у подружжя немає, але в кінці 2004 року вони вже усиновили новонародженого хлопчика із США, якого назвали Ісаак Джеймс Мілібанд.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: