Глава Пентагону хоче витратити на війну в Іраку і Афганістані 136 млрд доларів

Витрати на війну в Іраку і Афганістані цього року можуть скласти 136 млрд доларів.

З такою оцінкою виступив міністр оборони США Роберт Гейтс в листі, направленому конгресменові-демократові Джону Мерте, що відповідає в палаті представників за асигнування на оборонні потреби.

Згідно з документом Гейтс, для продовження військових операцій в Іраку і Афганістані в 2009 фінансовому році (почався 1 жовтня 2008 року) Пентагону буде потрібно 70 млрд долл на додаток до тих 65,9 млрд, які вже були виділені Конгресом. При цьому він обмовився, що дана сума не включає витрати, пов'язані з майбутнім збільшенням чисельності військового контингенту в Афганістані з нинішніх 32 тис. до 60 тис. людей.

"Це моя особиста оцінка, яка не відображає позиції адміністрації Буша або майбутньої адміністрації Обами, - відмітив шеф Пентагону, чий лист попав у вівторок в розпорядження журналістів. Глава військового відомства не сумнівається в тому, що "нова адміністрація заново вивчити всі ці питання" і представить Конгресу свої пропозиції на початку року. Гейтс, який був призначений міністром оборони президентом Бушем на початку листопада 2006 року, збереже свою посаду і в новому уряді Обами.

Якщо прохання Пентагону буде задоволено Конгресом, то загальні витрати на війну в Іраку і Афганістані з початку 2001 року складуть 927,7 млрд дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: