Глава Пентагону висловив співчуття щодо розстрілу в Керчі російському міністру оборони

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зустріч відбулася в Сингапурі.

Під час наради міністрів оборони АSEАN і партнерів по діалогу (СМОА плюс) в Сингапурі міністр оборони США Джеймс Меттіс висловив співчуття щодо розстрілу в коледжі анексованої Керчі міністру оборони Російської Федерації Сергія Шойгу.

Про це повідомляє прес-служба міністерства оборони РФ.

За повідомленням відомства, це була перша зустріч між чиновниками, розмова була короткою, а перетнулися вони перед початком саміту.

"Під час діалогу глава Пентагону висловив Сергію Шойгу співчуття у зв'язку з трагедією в Керчі. Він зазначив, що в США теж відбувається подібне, і американцям зрозумілі почуття росіян", - зазначила прес-служба.

Нагадаємо, що 17 жовтня на території окупованого Криму в місті Керч стався вибух та стрілянина у політехнічному коледжі. За останньою інформацією, під час кривавої розправи загинула 21 людина, ще 68 постраждали, 5 з яких перебувають в комі.

ВідеоНа головній площі Керчі поховали 17 жертв атаки в коледжі

Загалом, напад забрав 21 життя. На лікарняних ліжках досі лишається 44 поранених. Найбільш тяжких окупаційна влада спецрейсом відправила у московську лікарню. У коледжі, де 18-річний студент влаштував вибух і розстріляв однокурсників, ще працюють слідчі. 

На головній площі Керчі поховали 17 жертв атаки в коледжі

Залиште свій коментар

Вибір редакції