Глава "Роскосмосу" звинуватив Маска в тому, що Росія не може конкурувати на ринку космічних запусків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рогозін стверджує, що Пентагон доплачує Маску за його ракети.

Глава російської державної корпорації "Роскосмос" Дмитро Рогозін вважає, що глава компанії SpaceX Ілон Маск навмисно продає Пентагону ракети-носії за заниженими цінами, "щоб витиснути Росію з цього ринку".

Про це Рогозін заявив в ефірі російського "Першого каналу", передає RTVi.

Глава "Роскосмосу" стверджує, що Міністерство оборони США доплачує Маску за те, щоб його ракети коштували менше.

"Для того, щоб витіснити Росію з цього ринку, він продає пуски від $40 млн до $50 млн", - сказав Рогозін, додавши, що Пентагон нібито платить Маску за ракети "у середньому приблизно $150 млн за кожний пуск".

Рогозін звинувачує Маска в тому, що він "грає несправедливо". "І, звичайно, Росія не може конкурувати", — сказав він.

Нагадаємо, засновник SpaceX Ілон Маск показав остаточний дизайн пілотованого корабля Crew Dragon, призначеного для доставки екіпажів на Міжнародну космічну станцію. Вeсь ринок доставки екіпажів зараз займає Росія.

Маск написав у Twitter, що Crew Dragon проходить перевірку на електромагнітне випромінювання в звукопоглинальній камері перед відправкою до вакуумної камери для тестування в NASA. Crew Dragon розробляє SpaceX з 2013 року на замовлення NASA. Корабель виводитиме на орбіту ракета-носій Falcon 9. Корабель зможе прийняти на борт до семи членів екіпажу або чотирьох осіб і вантаж. SpaceX планує повертати корабель на землю після доставки вантажів і пасажирів. 

Відео Геній сучасності Ілон Маск святкує 47 день народження

Сьогодні, 28 червня, засновник компанії SpaceX та керівник Tesla Ілон Маск святкує 47-річчя. За якими принципами живе один з найбагатших чоловіків світу і що він приховує від усіх - дивіться у Зірковій історії.

Геній сучасності Ілон Маск святкує 47 день народження

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції