Глава шаріатських судів зірвав виступ понтифіка в Єрусалимі

Миротворчий виступ Папи перебив палестинський шейх словами про вбивства палестинських дітей ізраїльтянами. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Миротворчій візит понтифіка, який відбувався під девізом "В дусі єднання й миру", в перший же день закінчився скандалом.

Винуватцем інциденту став глава палестинських судів шаріату шейх Тайсір Тамімі, запрошений на зустріч із Папою в якості почесного гостя.

11 травня Папа Римський зустрічався з главами різних конфесій, представлених на території Ізраїлю. На зустріч, яка повинна була стати символом єднання духовних лідерів були запрошені близько 300 гостей.

Почесні гості сиділи на сцені, в центрі якої знаходився понтифік. Виступ Бенедикта XVI був присвячений важливості єднання різних конфесій, миру та любові до ближнього.

папа римський
AFP
Шейх Тамімі виступив із палкою промовою, не зважаючи на Папу
Протягом всього виступу Бенедикта XVI шейх Тайсір Тамімі помітно нервував, потім несподівано він підійшов до трибуни і почав палку промову арабською мовою, в якій вгадувалися слова "Ізраїль" та "Палестина".

Представник Ватикану кілька разів підходив до трибуни, намагаючись перервати шейха. Але зробити це вдалося лише після того, як шейх Тамімі сам вирішив, що його промову закінчено.

Після цього розлючений Бенедикт XVI поспішив до виходу зі сцени, а захід був зірваний. Коли присутні знайшли перекладача, з’ясувалося, що шейх говорив про ізраїльську окупацію, про вбитих палестинських дітей, про право палестинських біженців на повернення, про злочини Ізраїлю на окупованих територіях.

Крім того, шейх Тамімі в різкій формі вимагав від Папи Римського втрутитися, аби змінити ситуацію.

Пізніше з’ясувалося, що виступ шейха взагалі не був внесений в програму вечора і виявився неприємним сюрпризом для організаторів і гостей заходу. За планом, зустріч повинна була скінчитися не скандалом, а урочистим врученням подарунків Бенедикту XVI.

Нагадаємо, 11 травня Папа Римський прибув з чотириденним візитом до Ізраїлю та Палестинської автономії. У програмі візиту – богослужіння в Єрусалимі й Назареті, та відвідини святинь.

Читайте також:

Папа Римський в Ізраїлі закликав до створення Палестини

Папа Римський одягнув "арафатку"

Папа Римський прилетів до Африки розповідати про шкоду презервативів

Ватикан вирішив захистити чудеса від шахрайства

ВідеоВиступ Папи зірвав шейх

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: