Глава служби безпеки Давоського форуму застрелився з табельної зброї через алкоголізм

Начальник поліції швейцарського кантону Граубюнден Маркус Райнхардт, який 25 років перебував на службі, покінчив життя самогубством у стані сп'яніння.

Начальник поліції швейцарського кантону Граубюнден Маркус Райнхардт, що відповідав також і за безпеку Всесвітнього економічного форуму в Давосі, застрелився з табельної зброї.

Про це повідомила в четвер кантональна влада.

Причина смерті підтверджена судово-медичною експертизою.

Нагадаємо, Райнхардт був знайдений мертвим у кімнаті одного з готелів Давосу у вівторок. Він перебував на службі в поліції 25 років - поліцію кантону Граубюнден він очолював з 1984 року.

Самогубство, за початковими даними, може бути пов'язано з алкоголізмом Райнхардта, повідомила журналістам голова департаменту юстиції кантону Граубюнден Барбара Яном Штайнер.

Штайнер також зазначила, що безпека в дні проведення Давоського форуму буде забезпечена на належному рівні. Відповідальним за це призначено начальника штабу кантональної поліції Марселя Зутера.

27 січня в Давосі розпочав роботу ювілейний сороковий Всесвітній економічний форум. Він проходить під гаслом - Поліпшити стан планети: переосмислити, перепланувати, перебудувати світ.

Серед учасників - лідери провідних підприємств, урядів, міжнародних і неурядових організацій, професори університетів і діячі культури. У форумі бере участь більше 2,5 тисячі делегатів із понад 90 країн.

Читайте також:

Давоський форум розпочався із самогубства

У Давосі представлений план глобальної мережі фінбезпеки

Ювілейний 40-й форум в Давосі почне перебудову світу

Ювілейний економічний форум у Давосі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: