Глава угорського МЗС Сіярто вакцинувався російською вакциною Sputnik V

Дата публікації
Перегляди
1349
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Глава угорського МЗС Сіярто вакцинувався російською вакциною Sputnik V

Фото: Фото з відкритих джерел

Сіярто перехворів коронавірусом торік у листопаді.

Угорський міністр закордонних справ Петер Сіярто зробив щеплення російською вакциною від коронавірусу Sputnik V.

Про це глава МЗС Угорщини написав на своїй сторінці у соцмережі. 

Сіярто отримав першу дозу препарату. Слід зауважити, що він вже перехворів коронавірусом у листопаді минулого року. COVID-19 у нього виявили під час поїздки до Південно-Східної Азії.

"Тільки вакцинацією ми можемо перемогти пандемію. Прошу всіх реєструватися на щеплення. Поставка вакцин зі Сходу триває. Сьогодні вранці я і мій колега російський міністр промисловості і торгівлі Денис Мантуров завершили березневі поставки Sputnik V. Я також отримав цю вакцину сьогодні. 680 тисяч доз надійде протягом наступних двох тижнів "- написав міністр. 

Слід зауважити, що Угорщина, а також Словаччина, стали єдиними країнами, що закупили вакцину російського виробництва. Препарат не затвердив російський регулятор. Sputnik V пройшов тільки дві стадії випробування. 

До слова, міністр охорони здоров'я Словаччини Марек Крайчі подав у відставку на тлі скандалу через закупівлю російської вакцини від COVID-19. Урядову кризу в Словаччині викликала таємна покупка російської вакцини "Супутник V" прем'єр-міністром Матовичем без відома партнерів по коаліції. 

Як повідомлялося, вакцина Sputnik V, створена Національним дослідницьким центром епідеміології та мікробіології імені М.Ф. Гамалії МОЗ РФ, зареєстрована в Росії 11 серпня 2020 року. Вона стала першою у світі, хоча її клінічні випробування тривають і досі. У Росії зафіксовано декілька випадків зараження COVID-19 після вакцинації.

Від січня 2021 року у Росії почали видавати "Паспорт вакцинованого" особам, які зробили щеплення вітчизняним препаратом Sputnik V. РФ направила заявку на реєстрацію вакцини до Євросоюзу в січні, проте поки рішення ухвалене не було.

Новини тижня: як російська вакцина від COVID-19 впливатиме на Європу

Новини тижня: як російська вакцина від COVID-19 впливатиме на Європу

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1349
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація