Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Глава УПЦ МП не поїхав до Москви на "розкольний" синод Російської православної церкви

РПЦ розірвала відносини з Константинопольським патріархатом.

Російський патріарх Кирило заявив, що припинить згадувати ім'я Константинопольського патріарха Варфоломія під час богослужіння, а московська церква припиняє відносини з Константинополем. Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні синоду РПЦ у Москві. Перекладаючи світською мовою - це повний розрив дипломатичних відносин між церквами.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

У російській столиці сьогодні відбувається позачергове засідання священного синоду Російської православної церкви. Патріарх Кирило скликав священників, підпорядкованих Москві, щоб придумати, як запобігти наданню Томосу Україні та створенню Української помісної церкви.

"Оскільки те, що відбувається, є дзеркальним відображенням того, що було на початку XX століття, ми повинні слідувати лінією патріарха Тихона", - сказав патріарх Кирило.

ВідеоРПЦ заявила про розрив зв'язків із Константинополем

Московський Патріархат розриває зв'язки із Константинополем. Патріарх російської православної церкви Кирил заявив, що припинить згадувати ім'я Константинопольського патріарха Варфоломія під час богослужіння. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні синоду РПЦ у Москві. Кирило скликав його через приїзд екзархів Константинопольського патріарха в Україну. 

РПЦ заявила про розрив зв'язків із Константинополем

Цікаво, що предстоятель Української православної церкви Московського патріархату митрополит Онуфрій не прибув на синод, посилаючись на стан здоров’я та розповідав про справи церкви в Україні відеозв'язком. Уже відомо, що під керівництвом Кирила РПЦ готує заяву з приводу прибуття до України представників Вселенського патріарха.

Зараз патріарх Кирило закликає до служіння відповідно до канонів православної церкви, але ж його християнська позиція була відсутня, коли Кремль розпочав агресію проти України, захопивши Крим та Донбас.

Роман Цимбалюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції