Глава ВЕФ хоче запросити Джуліана Ассанджа на Давоський форум

Глава ВЕФ Клаус Шваб хотів би запросити засновника сайту WikiLeaks Джуліана Ассанджа на чергову сесію форуму, що пройде в січні наступного року в швейцарському Давосі.

Голова Світового економічного форуму (ВЕФ) хотів би запросити засновника сайту WikiLeaks Джуліана Ассанджа на чергову сесію форуму, що пройде в січні наступного року в швейцарському Давосі. Як заявив Клаус Шваб в опублікованому сьогодні в швейцарській газеті Sonntagszeitung інтерв'ю, "насправді, я повинен був би запросити" Ассанджа в Давос.

"WikiLeaks висловлює нову дійсність, - упевнений засновник і виконавчий голова СЕФ. - Баланс між приватною сферою і прозорістю змінився докорінно. Уряди, компанії та люди, що приймають рішення, повинні погодитися з тим, що їм доведеться весь час перебувати в "скляній кімнаті".

У той же час він визнає, що Ассанджу буде складно взяти участь у роботі форуму, який традиційно збирає на гірськолижному курорті в Швейцарії десятки глав держав, сотні представників владних структур, бізнес-еліти і громадських організацій. "Це неможливо, тому що йому (Ассанджу) заборонено залишати Англію", - сказав Шваб, додавши, що він би вважав за краще дочекатися, поки прокуратура Швеції, що звинувачує засновника WikiLeaks у згвалтуванні, зніме свої звинувачення.

На даний момент Ассандж, створив сайт, що спеціалізується на публікації секретної інформації, знаходиться в Англії. У четвер суд Лондона звільнив його під заставу в очікуванні результату справи про екстрадицію Ассандж до Швеції.

41-я сесія ВЕФ пройде в Давосі з 26 по 30 січня 2011 року. Відкриє його президент Росії Дмитро Медведєв - він буде основним промовцем на головній першій пленарній сесії Давоського форуму. Крім російського лідера, очікуються в ці дні у високогірному швейцарському містечку близько 30 глав держав і урядів та понад 100 міністрів.

Читайте також:

Засновник Wikileaks "взяв у заручники" США: знешкодити його вже неможливо

Кастро: Ассанж морально поставив США на коліна

Американці назвали Ассанжа людиною року

Секс-файли Wikileaks

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: