Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Глава ВТБ вважає "маячнею" розслідування про зв'язок Путіна з офшорами

За його словами, в документах немає інформації про те, що ім'я президента Росії є в реєстраційних документах.

Сьогодні, 4 квітня, глава російського ВТБ Андрій Костін назвав "маячнею" повідомлення про те, що президент Росії Володимир Путін нібито пов'язаний з мережею офшорів на $ 2 млрд.

Як пише РБК, в інтерв'ю Bloomberg TV він зазначив, що в оприлюднених журналістами документах немає інформації про те, що ім'я президента Росії є в реєстраційних документах офшорних компаній."Я не читав нічого, що було б пов'язано безпосередньо з Путіним. А той факт, що його дочка святкувала весілля на гірськолижному курорті "Ігора", який насправді недорогий і який використовується для весіль десятками людей в Петербурзі щотижня, я не знаю, як це може зв'язати Путіна з яким-небудь офшорним бізнесом", — сказав Костін.

Він також спростував повідомлення про те, що кіпрський Russian Commercial Bank (RCB), підконтрольний ВТБ, видавав компаніям Сергія Ролдугіна незабезпечені кредити.

Нагадаємо, в матеріалах Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів (ICIJ) говориться, що комерційний банк "Росія" використовувався в потенційній схемі з відмиванням коштів, до якої міг бути притягнутий ряд близьких знайомих президента РФ Володимира Путіна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції