Глава Європарламенту назвав перемогу Трампа "важким моментом" у стосунках між США та ЄС

Шульц сподівається на плідну співпрацю з новою адміністрацією.

Глава Європарламенту Мартін Шульц привітав американців з обранням нового президента, однак зауважив, що у стосунках між Європою та Америкою з'явилась певна невизначеність.

"Це безперечно важкий момент у стосунках між США та Євросоюзом, але обраний президент заслуговує на повну повагу всіх європейських інститутів. І, сподіваюсь, у подальших стосунках між адміністрацією Трампа та ним особисто з Євросоюзом будуть дотримані всі фундаментальні права та закони", - наголосив Шульц.

Тепер, каже голова Європарламенту, лише час покаже, чи здатна нова адміністрація об'єднати розколене американське суспільство та порозумітись з іноземними партнерами.

"Багато питань щодо політики Трампа у глобальних питаннях поки залишаються без відповіді. Від Сирії до Іраку, від України до Лівії, здатність Трампа до дипломатії та вміння домовлятись перевірятимуться з першого дня та вимагатимуть зваженого поєднання відповідальності, стриманості та лідерства", -зауважив глава Європарламенту.

Нагадаємо, кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп здобув перемогу на виборах президента США. За його кандидатуру проголосувало 48,1% виборців. Виборники віддали достроково за республіканця 276 голосів. Демократка Гілларі Клінтон набрала 47,2% і 218 голосів виборників. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: