Главі МВФ пригадали колишні секс-скандали

Французькі ЗМІ оприлюднили інформацію про попередні секс-скандали, з якими був пов’язаний Домінік Стросс-Кан.

Французькі ЗМІ щосили описують як мінімум два попередні "секс-скандали", пов'язаних з ім'ям глави МВФ Домініком Стросс-Каном.

Як повідомляє радіостанція RFI, у 2008 році політична кар'єра Стросс-Кана вже перебувала під загрозою, коли надбанням громадськості став факт "службового роману" між ним і його підлеглою - керівником африканського відділу ВМФ, угоркою Пірошкою Надь.

Тоді глава МВФ пообіцяв більше не робити таких помилок, завдяки чому зумів зберегти і свій пост, і сім'ю.

До цього, в 2002 році, французька журналістка Трістана Банон також стала об'єктом пристрасного потягу Стросс-Кана. Під час інтерв'ю тет-а-тет він - тоді ще депутат від Соцпартії - наполегливо пропонував дівчині вступити з ним в інтимний зв'язок. "Спочатку я збиралася подати до суду. Але пізніше вирішила цього не робити. Не хотіла, щоб до кінця життя моя кар'єра була пов'язана з такою подією", - цитують її газети.

Примітно, що мати молодої журналістки Анна Мансурі є активним діячем французької Соцпартії. В даний час вона займає високу посаду в адміністрації нормандського департаменту Ер на захід від Парижа. Вона визнала, що сама відрадила дочку від звернення до суду.

"Я тоді розмовляла з ДСК (так у Франції називають Стросс-Кана). Він запевнив мене, що просто зірвався. Тепер я шкодую, що відрадила дочка подати позов", - повідомила Мансурі..

Щодо секс-скандалу з покоївкою, французька преса зазначає, що є кілька обставин, які вже зараз, до початку процесу, грають на руку стороні обвинувачення.

По-перше, передбачувана жертва сексуальних домагань з боку глави МВФ упізнала його серед шести показаних їй чоловіків. По-друге, медики зафіксували в неї сліди можливої сутички (синці). По-третє, чиновник покидав готель похапцем, про що свідчать забуті речі в готельному номері.

Як підсумовують ЗМІ, ситуація для Стросс-Кана ускладнюється і тим, що США в плані порушень норм моралі і закону - це не Франція. Те, що француз розглядає як амурні пригоди, в Америці вже років так двадцять класифікується як сексуальне домагання.

Нагадаємо, 62-річному Домініку Стросс-Кану загрожує понад 20 років ув'язнення, якщо його провина буде доведена. Звинувачення проти Стросс-Кана висунула співробітниця готелю на Манхеттені, де він зупинявся. Вона його звинуватила у спробі зґвалтування.

Читайте також:

Суд над главою МВФ відкладено через медогляд обвинуваченого

Главі МВФ, звинуваченому у спробі зґвалтування, не вдасться скористатися недоторканністю

Глава МВФ у в'язниці: за спробу зґвалтування йому загрожує 20 років

Стали відомі подробиці секс-скандалу з главою МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: