Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Глави помісних церков Африки та Польщі закликали припинити релігійні чвари в Україні

Один із них є прихильником Росії.

Патріарх Александрійський та всієї Африки Феодор II та митрополит Варшавський і всієї Польщі Савва закликали припинити непорозуміння в Україні, які виникли на тлі планів створити Єдину Українську православну помісну церкву

Про це повідомляє видання romfea.gr.

Керівники помісних церков після завершення Літургії підписали спільне звернення до "всіх, від кого залежить викорінення церковних непорозумінь". Вони просять зробити все, аби релігійні чвари в Україні завершилися. 

"Вітаючи Божественну літургію в День Різдва Пресвятої Богородиці, ми молимося за єдність і мир українського народу", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляє "Радіо Свобода", Патріарх Александрійський та всієї Африки Феодор II відомий своєю прихильністю до Росії. Під час урочистостей до 1030-річчя християнізації Київської Русі він заявив, що росіяни та українці - один народ. Він також казав, що російська культура охоплює й Україну. 

ВідеоПроцес надання автокефалії Україні вийшов на фінішну пряму

Посланці Вселенського Патріарха прибули до Києва та встигли поспілкуватися з президентом. Екзархи повідомили - приїхали працювати над уже вирішеним питанням. Адже процес надання Україні автокефалії перебуває на фінішній прямій. За словами Архієпископа Даниїла, вони вже зараз стають до активної роботи в Україні і розпланували зустрічі з представниками різних релігійних спільнот. 

Процес надання автокефалії Україні вийшов на фінішну пряму

Нагадаємо, Російська православна церква зазнає величезної поразки в разі отримання Україною церковної автокефалії. Про це заявив в інтерв’ю "Голосу Америки" предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет.

Залиште свій коментар

Вибір редакції