Глави земельних МВС Німеччини пропонують заборонити Facebook-вечірки

В МВС Німеччини Facebook-вечірки визнали загрозою безпеки громадян.

Міністри внутрішніх справ декількох федеральних земель Німеччини запропонували заборонити організовувані підлітками та молоддю через соціальну мережу масові заходи, прозвані Facebook-вечірками, вважаючи, що вони загрожують безпеці громадян, повідомляє газета Welt am Sonntag.

"Якщо виникає загроза громадської безпеки та порядку, тоді Facebook-вечірки слід заборонити вже спочатку", - заявив глава МВС Нижньої Саксонії Уве Шюнеман. Якщо ж вечірка вже розпочалася, слід вимагати від її учасників розійтися, вважає Шюнеман.

Схожої думки дотримується і міністр внутрішніх справ Північного Рейну-Вестфалії Ральф Йегер. "Якщо напередодні оголошеної через соціальну мережу вечірки з'являться дані про те, що вона пов'язана з небезпекою для учасників або третьої сторони, тоді відомства по охороні порядку повинні заборонити такий захід", - цитує Йегера Deutsche Welle.

Ініціативі земельних міністрів внутрішніх справ передували інциденти в кількох містах країни.

На початку червня нинішнього року школярка з Гамбурга помилково розмістила в Facebook у відкритому доступі запрошення відсвяткувати її 16-річчя, і в день торжества біля будинку дівчини зібралися не тільки друзі і знайомі, а й близько 1600 непрошених гостей. У підсумку на місце події були відправлені близько 100 поліцейських: 11 людей були затримані за завдання тілесних ушкоджень, завдання матеріальної шкоди та опір поліції. У Вупперталі під час розгону схожої спонтанно організованої Facebook-вечірки за участю 800 осіб, більше 40 підлітків були затримані, ще 16 отримали травми різного ступеня тяжкості.

Читайте також:

У Франції заборонили говорити слова "Twitter" і "Facebook"

Засновник Facebook власноруч вбиває тварин, а потім їх їсть

Facebook зловили на чорному піарі: блогерам платили за критику Google

Через помилку в Facebook на день народження школярки прийшли 1600 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: