Главу іранського МЗС закидали яйцями

У міністра кидали курячі яйця, намагаючись перервати промову, яка збіглася з ухваленням Радою Безпеки ООН резолюції про введення додаткових санкцій проти Ірану.

У Дубліні арештовані три людини, які протестували проти виступу в Інституті міжнародних та європейських справ глави МЗС Ірану Манучехра Моттакі. Демонстранти кидали в міністра курячі яйця, намагаючись перервати його промову.

Виступ міністра збігся з ухваленням Радою Безпеки ООН резолюції про введення додаткових санкцій проти Ірану.

Глава іранського МЗС був запрошений зробити доповідь з трибуни впливового політологічного центру Ірландії, оскільки, згідно із заявою, "серйозний стратегічний аналіз визнає важливість Ірану як для його сусідів, так і в якості глобального гравця".

"Це виступ представляє рідкісну можливість ірландської аудиторії дізнатися з перших вуст про наміри зовнішньої політики уряду Ісламської Республіки", - обгрунтовується позиція Інституту міжнародних і європейських справ.

Всі заарештовані у віці до 40 років, утримуються під вартою в поліцейських ділянках Дубліна. Почато розслідування інциденту.

Як повідомлялося, Рада Безпеки ООН 9 червня 2010 12-ма голосами "за" схвалила нову резолюцію, що передбачає санкції відносно Ірану.

За результатами голосування, резолюцію підтримали 12 членів Ради безпеки ООН, дві країни проголосували проти, 1 утрималася. Постпред США при ООН Сьюзен Райс, виступаючи на засіданні Ради Безпеки, заявила, що санкції, передбачені новою резолюцією ООН щодо Ірану, "не спрямовані проти іранського народу".

Читайте також:

Погоджено нову резолюцію Ради безпеки ООН щодо Ірану

Іран відмовиться від переговорів у разі прийняття ООН нових санкцій

В Ірану достатньо урану для створення двох ядерних боєголовок

ВідеоГлаву іранського МЗС закидали яйцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: