Глибоко стурбовані: США закликали Росію почати розслідування порушень прав людини в Чечні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Держдеп США закликав Росію звільнити керівника грозненського представництва правозахисного центру "Меморіал" Оюба Тітієва.

Держдеп США стурбований повідомленнями з Чечні про напади на членів ЛГБТ-спільноти і закликає Росію почати негайне розслідування порушень прав людини в країні.

Про це йдеться в заяві заступник представника Роберта Палладіно, - пише Інтерфакс.

«Ми глибоко стурбовані повідомленнями з Чечні про поновлення нападів на осіб, які вважаються членами ЛГБТ-спільноти. Ми закликаємо Росію виконати свої міжнародні зобов'язання та зобов'язання своєїКонституції і негайно почати розслідування цих порушень прав людини", - випливає з заяви.

Держдеп США закликав Росію звільнити керівника грозненського представництва правозахисного центру "Меморіал" Оюба Тітієва.

Нагадаємо, в квітні 2017 "Нова газета" опублікувала розслідування про те, що в Чечні розгорнуто кампанію насильства та переслідувань людей нетрадиційної сексуальної орієнтації. Згодом у ЗМІ з'явилася інформація, що затриманих у Чечні геїв поміщають в секретну в'язницю в Аргуні. Пізніше цю інформацію підтвердили і міжнародні правозахисні організації. Реагуючи на це, Канада організувала програму переселення чеченських геїв, яку якийсь час тримала в секреті.

ВідеоВашингтон занепокоєний катуванням гомосексуалістів у Чечні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції