Гліобластома або пухлина мозку. Яка небезпека загрожує сенатору Маккейну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

80-річний політик готується до тривалого лікування.

У середу ввечері, 19 липня, 80-річному американському сенатору Джону Маккейну діагностували пухлину мозку. CBS News вирішили пояснити, що це означає для політика.

Повідомляється, що у сенатора первинна пухлина головного мозку, яка розпочалася в мозку Маккейна і не поширювалася звідкись. Діагноз був поставлений після того, як минулої п'ятниці, 14 липня, політику видалили згусток крові над його правим оком.

Лікарі чекали на патологічний звіт, перш ніж призначити лікування. Імовірно, це було зроблено через те, що медики також підозрювали метастатичну меланому, із якою Маккейн бився в минулому.

"Я був дуже здивований, дізнавшись, що це гліобластома... дуже серйозний тип пухлини головного мозку. Проблема з гліобластомою в тому, що коли вона виявляється, майже завжди мікроскопічні клітини уже поширюються в інших місцях мозку, оскільки вони поширюються вздовж нервових клітин", - розповів доктор Лапук.

Тепер родина Маккейна розглядає шляхи лікування. Політику потрібно буде пройти через хіміотерапію. Це дуже серйозний вид раку, який згубив сенатора Теда Кеннеді, молодшого брата Джона та Роберта Кеннеді, зазначив доктор Лапук.

ВідеоВ американського сенатора Джона Маккейна діагностували рак головного мозку

До деяких симптомів гліобластоми зараховують головний біль, загальне нездужання, порушення зору (включаючи подвійне бачення). Крім того, можливі й мовні проблеми, що сталося із Маккейном під час слухання екс-директора ФБР Джеймса Комі минулого місяця. 

Лікування сенатора може тривати від чотирьох до шести тижнів, після чого він зможе повернутися до Сенату.

"Він поборов меланому, був військовополоненим, і тепер це його наступна битва", - сказав доктор Лапук.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що американський сенатор Джон Маккейн "завжди був бійцем" і побажав йому якнайшвидшого одужання.

ВідеоДжон Маккейн у прямому ефірі назвав Лаврова "посіпакою вбивці"

Залиште свій коментар

Вибір редакції