Глобалізація: російський президент нагодував кубинського лідера українським салом

Кубинський лідер Рауль Кастро зустрівся з Дмитром Мєдвєдєвим у лісовій резиденції російського президента. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв пообіцяв пригостити кубинського лідера Рауля Кастро салом з чорним хлібом, а також показати фільм про візит до Росії його брата Фіделя Кастро.

"Я пам`ятаю, що коли три урагани завдали збитку нашій країні протягом одного місяця, Ви у зв`язку з цими природними лихами цікавилися ситуацією, що виникла в результаті цих лих, Ви подзвонили, і в ході телефонної розмови я сказав, що я нудьгував за російським лісом", - сказав Кастро на зустрічі з Мєдвєдєвим в резиденції президента Росії "Завідово”.

"Я згадував з певною ностальгією, коли на багатті смажили сало на прутиках, і його хотілося з`їсти з чорним хлібом", - зізнався Кастро. "Цій ностальгії - 25 років, оскільки не було можливості здійснити це бажання, не знаю, чи поїм я сало з чорним хлібом, але я тут", - сказав кубинський лідер.

"Обговорювати тут нічого, - сказав, сміючись, Мєдведєв. - Ми обов`язково поїмо і сала, і чорного хліба, і поговоримо про все, що нас хвилює, просто погуляємо". Кастро нагадав, що перед візитом висловлював побажання побувати в лісі. "Але Ви зробили ще краще - запросили мене в ліс і влаштували як би засідку", - сказав він.

Поговоривши трохи менше години в резиденції, голови держав відправилися на прогулянку територією Завідово. У парку резиденції серед розведених багать був приготований самовар і накритий невеликий стіл з традиційними російськими стравами і шашликом, а також обіцяним російським президентом салом. "А це сало - те, заради чого варто було приїжджати", - сказав Мєдведєв Кастро.Читайте також:

Мєдвєдєв і Кастро поговорять та прогуляються лісом

Рауль Кастро прибуває до Росії

Мєдвєдєв ще раз довів, що Росія непослідовна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: