Глобальна система ПРО

Глобальна система протиракетної оборони з рівним доступом до управління, яку пропонує Росія, може бути створена до 2020 року.

Глобальна система протиракетної оборони, яку пропонує Росія, може бути створена до 2020 року, заявив перший віце-прем`єр РФ Сергій Іванов.
 
Іванов сказав: ”Ми пропонуємо створити до 2020 року єдину систему для всіх учасників з рівним доступом до управління цієї системи”. С.Іванов уточнив, що ця пропозиція стосується як США, так і європейських країн, включаючи нейтральні, такі як Австрія, Фінляндія, Швеція. 

За словами С.Іванова, йдеться про створення центрів обміну даними в Москві й Брюсселі, який є столицею і НАТО, і Євросоюзу. 

Перший віце-прем`єр РФ нагадав про зроблену Президентом Росії Володимиром Путіном пропозицію американцям спільно використовувати Габалінську РЛС (Азербайджан) у разі відмови США від планів розміщення елементів своєї системи ПРО в Польщі і Чехії. С.Іванов зазначив, що на сьогоднішній день кращої за цю станцію немає. 

”Крім того, Росія готова в майбутньому надати в загальну інформаційну систему нову російську станцію радіолокації, спорудження якої зараз ведеться в Краснодарському краї, в Армавірі”, - нагадав С.Іванов.
 
Перший віце-прем`єр РФ зазначив, що такі станції на озброєнні російських космічних військ вже значаться.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: