Гола революціонерка з Єгипту розповіла світу про своїх коханців

Гола революціонерка з Єгипту розповіла світу про своїх коханців

Алія дала відверте інтерв’ю / Фото: Facebook

20-річна єгиптянка розповіла, хто був її першим чоловіком і що покинула навчання в університеті.

Алія Магда ель-Махді, яка близько місяця тому оголосила арабську "голу революцію" в соціальних мережах, дала перше інтерв'ю, в якому відверто розповіла про своє інтимне життя.

З відповідей Алії американському телеканалу CNN випливає, що вона вже не студентка Американського університету в Каїрі, де навчалася раніше на факультеті журналістики.

За її словами, батьки шантажували її можливим припиненням оплати навчання, оскільки виступали проти її любовного зв'язку з Амром Карімом. На їхню думку він "використовує" їх дочку. І тоді дівчина вирішила кинути університет.

Саме Амр Карім, судячи з відповідей Магди на питання CNN та її публікацій в інтернеті, був натхненником "голої революції". І тепер він "розкручує" протест своєї коханої в соціальних мережах та ЗМІ.

Амр Карім - другий чоловік у житті Алії Магди Ель-Махді, якій нещодавно виповнилося 20 років. Відповідаючи на питання CNN, вона відверто каже, що втратила цноту, коли їй було 18, і її перший чоловік був на 40 років старшим за неї. Магда виступає за "безпечний секс", вважаючи кращими презервативи, ніж таблетки.

Про свої стосунки з Амром Карімом "гола революціонерка" говорить так само відверто, як і на інші теми. Вона пригадала приказку: "Птахи зі схожими пір'ям збираються в зграї". Дівчина впевнена, що Амр Карім "несамовито" любить її. Вона називає його "коханням всього життя".

За її словами, першу фотографію, на якій вона зображена повністю голою - тільки в панчохах і туфлях (пофарбованих у червоний колір), вона зробила сама. Магда заявила, що захоплюється фотографією, і що "сильні" чорний і червоний кольори її "надихають".

Ель-Махді ухилилася від відповіді на питання про те, чи залишить вона країну, якщо життя жінок в "новому Єгипті" не зміниться на краще. При цьому вона заявляє, що готова відповідати за кожне своє слово і кожну свою дію, незважаючи на погрози.

Читайте також:

Ісламський проповідник дав інструкцію, як правильно бити дружину

У Киргизстані розпочався місячник боротьби з крадіжкою наречених

У Малайзії саджатимуть до в'язниці за поширення "Ісламського сексу"

Повʼязані теми:

Наступна публікація