Голландців не пустили до Єгипту через підвищену температуру

Єгипет в розпал туристичного сезону вживає безпрецедентних заходів із запобігання поширенню вірусу "свинячого грипу".

Адміністрація міжнародного аеропорту Каїра відмовила подружжю з Нідерландів у в'їзді до країни, оскільки в них запідозрили "свинячий грип".

Під час проходження медичного контролю, який останніми місяцями обов'язковий для всіх, хто в'їжджає до країни, в одного з подружжя діагностували підвищену температуру.

Пасажирові та його дружині запропонували поїхати для проведення необхідних аналізів на "свинячий грип" до місцевого госпіталю, але вони категорично відмовилися. Тому адміністрація аеропорту відправила іноземців назад на батьківщину.

Зауважимо, що у жовтні в Єгипті розпочинається "гарячий" туристичний сезон. У країні повною мірою реалізується робота з нейтралізації небезпечного вірусу грипу A/H1N1. Наразі кількість хворих у країні становить 1100 людей, троє заражених померли.

Влада проводить постійну роз'яснювальну роботу серед населення і як і раніше закликає громадян уникати великих скупчень людей, зокрема в метрополітені.

До 2011 року Єгипет також планує запустити у виробництво власну вакцину від свинячого грипу, яка забезпечить потреби населення і буде експортуватися в інші країни Африки.

Читайте також:

Американська свиня підчепила "свинячий грип" від людини

Уряд Німеччини прищеплять від грипу якіснішою вакциною, ніж простих німців

Український хлопчик заразився на свинячий грип у Росії

В Єгипті через свинячий грип закрили всі школи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: