Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голлівудська історія: колоритному фанату Трампа загрожує 50 років тюрми за бомби для опонентів президента

Сам Трамп зняв із себе всіляку відповідальність за дії цього чоловіка.

Рознощик піци, стриптизер, фанат Трампа – біографія чоловіка, якого звинувачують в тому, що він розсилав півтора десятка саморобних бомб по всій Америці, схожа на кіно. Але він справжній і що головне, що його вибухівка також була справжньою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Його звати Сізар Сейок, йому 56 років, він жив у фургоні, обклеєному республіканськими гаслами та фотографіями Дональда Трампа. "Я не бачив, не бачив свого обличчя на тому фургоні. Не знаю. Я чув, що він віддавав мені перевагу перед іншими. Але я не бачив", - запевняє сам Трамп.

ВідеоПідозрюваний у розсиланні бомб американським політикам виявився фанатом Трампа

Біографія чоловіка, якого звинувачують в тому, що він розсилав півтора десятка саморобних бомб по всій Америці - Клінтонам, Обамі, колишньому голові ЦРУ, конгресменам, журналістам - схожа на кіно. Але він справжній і, що головне, - його вибухівка була справжньою. Кожен з 15 пакунків міг когось поранити. 

Підозрюваний у розсиланні бомб американським політикам виявився фанатом Трампа

Сейока вже не раз затримувала поліція за дрібні порушення закону. З родиною в останні роки Сізар посварився – родичі просили його вживати ліки, бо вже давно вважали психічно нестабільним, а Сізар був певен, що з головою в нього все гаразд. Телеканал CNN, на адресу якого прийшла одна з бомб, знайшов відео Сізара на раллі президента і поговорив з його начальницею на роботі. Та сказала, що чоловік працював сумлінно, але постійно засуджував мігрантів та геїв, а їй заявив, що горітиме в пеклі за те, що лесбіянка.

У сотнях записів у твітері Сізар повторював тези Трампа, критикував його політичних опонентів і навіть відверто їм погрожував, однак на черговому виступі перед прихильниками президент каже, що жодної власної провини не бачить – в усьому винна преса. "Преса постійно висловлюється про мене нечесно, ворожо, атакує нас – це лише сіє розбрат серед людей, заважає здоровому діалогу. От, наприклад, останні години преса намагається повісити на мене та республіканську партію відповідальність за злочинні дії однієї людини", - заявив президент США.

Навіть те, як копи вирахували Сізара, схоже на сценарій голівудського бойовика. На одному з пакунків він залишив відбиток пальця, а граматичні помилки в твітері збіглися з граматичними помилками на адресах конвертів. Невдовзі Сейок уперше з’явиться перед судом в Маямі, йому загрожує до 50 років позбавлення волі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції