Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Австралії подружжя ледь не з'їло виноград із голками всередині

Раніше в країні така дивна знахідка траплялася у полуниці та інших фруктах.

Подружжя купило у австралійському супермаркеті виноград, у якому згодом знайшло дві голки. Раніше гострі предмети у фруктах знайходили близько 186 разів.

Про це йдеться на Business Insider.

Скендер Хаса і Шамс Алсубаї із Мельбурна завітали до одного з австралійських супермаркетів. Там вони придбали виноград. Вдома пара вирішила спробувати ягоди, і натрапила на дві голки. На щастя, жодну з них подружжя не проковтнуло.

Цей інцидент став поверненням однієї з найдивніших подій в Австралії у 2018 році. У вересні та жовтні минулого року близько 200 осіб повідомили, що виявили голки в різних фруктах.

Голки у полуниці вперше знайшли 9 вересня, одна жертва опинилася в лікарні. Всього зафіксовано 186 випадків захованих в полуниці голок.

Прем'єр-міністр Австралії особисто відреагував на кризу, яка сильно вдарила по сільськогосподарських секторах країни. Австралійських фермерам, які вирощують полуницю, довелося відмовитися від цілих врожаїв, щоб уникнути будь-якого ризику.

Уряд навіть переписав окремі частини закону, щоб ввести більш суворе покарання за приховування голок, збільшивши максимальний термін з 10 років позбавлення волі до 15-и.

Нагадаємо, в Австралії затримали жінку, яка нашпиговувала полуницю голками. 50-річна затримана працювала на одній з ферм. Їй висунули звинувачення щонайменше за сімома пунктами.

ВідеоВ Австралії шукають відповідальних за встромляння голок в полуниці

Поліції відомо про понад сотню знахідок, але підозрюють, що через великий розголос скандалу деякі австралійці самі шпигують полуницю голками заради розваги. Уже заарештували одного такого жартівника: маленького хлопчика, яким після таких витівок опікуватиметься соціальна служба для молоді.

В Австралії шукають відповідальних за встромляння голок в полуниці

Залиште свій коментар

Вибір редакції