Голландія заборонить продаж марихуани

Уряд Нідерландів всерйоз задумався про те, щоб заборонити продаж марихуани туристам.

Кавошоп у Голландії
Кавошоп у Нідерландах
Вже в найближчому майбутньому всі іноземці, які прибули до Нідерландів, можуть забути про доступні в цій країні легкі наркотики. Уряд країни всерйоз задумався про те, щоб заборонити продаж марихуани туристам у відомих на весь світ кавошопах (coffee shop).

Зокрема, днями суд Європейського Союзу підтримав постанову влади нідерландського міста Маастріхт заборонити продаж марихуани іноземцям в кавошопах на території міста. Таким чином, суд відхилив позов одного з власників кавошопів, який звинувачував місцеву владу у створенні перешкод для вільного пересування товарів і послуг з території ЄС.

У рамках боротьби з криміналом у Амстердамі вже почали закривати деякі місця. Першими стали кавошопи в "кварталі червоних ліхтарів". Крім того, Міністерство внутрішніх справ Голландії заборонило всім поліцейським курити марихуану, причому навіть тоді, коли вони перебувають не при виконанні своїх службових обов'язків.

Політика щодо легких наркотиків в Нідерландах - одна з найбільш ліберальних у Європі. У кавошопах легально можна купити до 5 грамів "травички", що робить країну, а особливо Амстердам і сусідні з Бельгією і Німеччиною міста, дуже популярною серед туристів.

У Нідерландах дозволено продаж і вживання легких наркотиків (марихуана, гашиш) у малих кількостях. Не більше 30 г марихуани або гашишу дозволено мати будь-якому громадянину, 5 г легких наркотиків можна придбати тільки в кавошопах.

Читайте також:

В Голландії марихуану відпускатимуть за картками

У Нідерландах відкрили стрілянину під час музичного фестивалю (відео)

Перша у світі голандська партія педофілів проіснувала менше місяця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: