Голландський журналіст провіз "коктейль Молотова" через два аеропорти

Журналіст зміг провезти пляшку з легкозаймистою рідиною у двох аеропортах у Амстердамі та Лондоні, чим довів їх вразливість для терористів.

Нідерландський журналіст Альберто Стегеман зміг безперешкодно провезти пляшку з легкозаймистою рідиною через аеропорти Амстердама та Лондона, довівши тим самим, що вони вкрай вразливі для терористів.

У магазині безмитної торгівлі журналіст вилив вміст однієї з пляшок і залив туди горючу рідину. Покупка була покладена у спеціальний пакет з маркою магазина, після чого вона пройшла подвійний контроль - в амстердамському "Схіпхол" і в лондонському "Хітроу", де журналіст без проблем пересів на літак, що летів курсом на Вашингтон.

Коли стали відомі скандальні факти недостатнього забезпечення контролю в амстердамському аеропорту, там були значно посилені заходи безпеки.

Про неефективність заходів безпеки, які приймаються у аеропортах Європи і США, активно заговорили наприкінці минулого року, коли нігерійський терорист Умар Фарук Абдулмуталлаб зміг у власних трусах пронести вибухівку на борт літака, що летів з Амстердама в Детройт. Лише недосконалість вибухового пристрою і втручання інших пасажирів перешкодили йому здійснити теракт.

У січні авіаційна безпека в США знову була поставлена під питання, коли один з пасажирів внутрішнього рейсу Мілуокі - Даллас випадково проніс в літак патрони. Збираючись в аеропорт, торговець зброєю забув викласти патрони з сумки, однак це залишилося непоміченим. Чоловік, виявивши боєприпаси в ручній поклажі, здав їх добровільно.

Читайте також:

Євросоюз подовжив заборону на провезення рідин на борту літака

У США зміг потрапити на авіарейс підозрюваний в тероризмі

Британія посилює заходи безпеки на авіатранспорті

Нігерієць, який намагався підірвати літак, заявляв про другу бомбу на борту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: