Голландський корабель ліквідував базу сомалійських піратів

Корабель Johan de Witt ліквідував плавучу базу і два човни піратів Сомалі. У результаті обшуку на трьох суднах були виявлені докази піратської діяльності їх екіпажів.

Голландський корабель Johan de Witt, що бере участь у місії Військово-морських сил ЄС в Сомалі (EU NAVFOR Somalia), 7 травня ліквідував плавучу базу і два човни піратів Сомалі.

У результаті обшуку на трьох суднах були виявлені докази піратської діяльності їх екіпажів. У загальній складності на борт корабля були підняті 11 підозрюваних у піратстві. Як наголошується в повідомленні, при наближенні корабля пірати намагалися викинути за борт зброю, що знаходилася в човнах і на судні-базі.

Група піратів була помічена вранці 7 травня патрульним літаком шведських ВМС зі складу EU NAVFOR, після чого для її перехоплення був висланий Johan de Witt. Виявити піратів вдалося лише надвечір.

У завдання місії EU NAVFOR, яка об'єднує представників ВМС дев'яти країн Євросоюзу, входить супровід торгових суден з гуманітарною допомогою і охорона суден місії Африканського союзу в Сомалі. Кораблі місії забезпечують захист будь-яких судів, які перебувають в Аденській затоці і небезпечних зонах Індійського океану, а також проводять операції з припинення активності піратів у регіоні.

Читайте також:

Росіяни відпустили сомалійських піратів, які раніше захопили їх танкер

Сомалійські пірати захопили танкер із 23 росіянами на борту

Ісламські бойовики захопили "столицю піратів" у Сомалі

Пірати захопили нафтовий танкер Південної Кореї

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: