Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голландський міністр пішов у відставку через брехню про зустріч з Путіним і "велику Росію"

Він передав слова глави компанії Shell, котрий дійсно бачився з президентом Росії.

Міністр закордонних справ Нідерландів Халбе Зейлстра подав у відставку після того, як зізнався у брехні про зустріч 2006 року з президентом Росії Володимиром Путіним. Однак зі слів глави компанії Shell Єруна ван дер Віра він розповів про "велику Росію" з Україною, Білоруссю і Казахстаном і Балтикою, яку хотів би відновити Путін.

Про це повідомляє голландське видання Volkskrant.

Тоді, 2006 року, ван дер Вір дійсно зустрічався з Путіним. Вони обговорювали низку питань, а також президент Росії розповів про своє бачення "великої Росії". Зейлстра зі слів голови Shell розповів, що амбіції Путіна зводяться на тому, аби відродити такі межі Росії.

"Я чудово чув, що він мав на увазі під "великою Росією. Бо він хоче повернути ту "велику Росію". І його відповідь: Росія, Білорусь, Україна та країни Балтії. І Казахстан було би приємно мати", - йшлося у заяві глави МЗС Нідерландів.

Єрун ван дер Вір підтвердив слова Зейлстри щодо розмови з Путіним і слів "велика Росія". Однак, за його словами, голландсткий міністр неправильно інтерпретував цю фразу. Путін мав на увазі, що така Росія по-справжньому є більшою за ті кордони, які вона має зараз. Однак нічого агресивного Путін начебто не мав на увазі.

Сьогодні стало відомо, що глава МЗС Нідерландів Халбе Зейлстра пішов у відставку через свою брехню. Про це повідомляє AP. Таке рішення він зробив самостійно, адже прем'є-міністр Марк Рютте не закликав Зейлстру йти з посади.

Залиште свій коментар

Вибір редакції