Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голограми замість звірів. У німецькому цирку відмовилися від шоу з тваринами

3D-зображення об'ємне і його добре видно з будь-якого місця зали.

У німецькому цирку відмовились від шоу з тренованими тваринами і замінили їх на 3-D зображення. Величезні голограми коштували дорого, однак інвестиція себе виправдала. Про цифрове шоу, де не страждають тварини і задоволені глядачі, у ТСН.19:30.

Цирк “Ронкаллі” його вже директор утримує понад 40 років. Каже, що часи стрімко міняються, а тому тренувати тварин для людської втіхи – недоцільно. "Я не можу собі уявити, щоби гіпопотамів або бегемотів оце возили по автобану з місця на місце. Щоби по манежу бігали верблюди і танцювали", - розповів директор цирку Бернгард Пауль.

Ідею замінити тварин на сцені на голограму запозичив у виступі Джастін Тімберлейка. 3D-зображення об'ємне і його добре видно з будь-якого місця зали. Голограму створюють 11 проекторів. Техніка дорога і рідкісна, останні проектори надійшли в ніч перед прем'єрою. На щастя, спрацювали з першого разу.

ВідеоУ німецькому цирку відмовилися від шоу з тренованими тваринами і замінили їх на 3D-зображення

По манежу бігають коні із золотого пилу, а цифровий слон робить стійку на передніх лапах. Величезні голограми коштували дорого, однак інвестиція себе виправдала. Цифрове шоу, де не страждають тварини і задоволені глядачі, - бачила журналістка ТСН.  

У німецькому цирку відмовилися від шоу з тренованими тваринами і замінили їх на 3D-зображення

Відмовитися від трюків із тваринами було нескладно. Фокуси тут давно показують із іграшковим кроликом, а слоненя з м'якого плюшу публіка приймає тепло.

Під час виступу на манежі з'явився дует актобатів і робота. Машина підіймає і опускає партнера по сцені. Керування здійснюють дистанційно, а заходи безпеки до робота такі ж, як колись до хижаків, тільки цифрові.

"Цей робот має запрограмовану цифрову клітку. Як тільки робот виїжджає на манеж і займає точку, довкола нього з'являється цифрова клітка і робот не виїде за її межі", - пояснив речник цирку Маркус Штробль.

У "Ронкаллі" ретельно добирають нові номери, щоби здивувати і замилувати глядачів. Вони працюють, щоби голограма-шоу із тваринами у наступному сезоні було ще більш вражаючим.

"Уявіть, як у майбутньому в повітря здіймається величезна мильна бульбашка і проектор її зафіксує і раптом із бульбашки будуть вистрибувати носороги або динозаври або наприклад буде водопад із квітів. І все це буде можливо. Ми над цим працюємо всією командою. Нас 15 чоловік вкупі з IT інженерами і 3D дизайнерами", - каже Маркус Штробль.

Останні цифрові технології у цирку поєднують із історію і старовиною. Приміром, вагончикам сто і навіть більше років. Їх збирали по ярмарках і ринках різних країн, а потім реставрували. Для того щоби відвідувачі каву вали так само вишукано і гарно як в минулому сторіччі.

В історичних вагончиках, де справжні ліхтарі з віденських вулиць, на стільцях з оксамиту зі старовинного цирку глядачів готові вражати шоу за останнім словом техніки і без тварин.

Кореспондент ТСН Наталія Фібріг.

Залиште свій коментар

Вибір редакції