Голова адміністрації Пермі пішов у відставку через загибель 125 людей

Окрім того, через пожежу у клубі від своїх обов'язків відсторонені багато інших посадових осіб.

Голова адміністрації Пермі Аркадій Кац подав у відставку у зв'язку з пожежею в місцевому клубі "Хромая лошадь", повідомляє прес-служба мерії.

Звернення з проханням про дострокове розірвання контракту з містом Кац направив до Пермської міської Думи.

Як заявив глава адміністрації, він озвучив своє рішення лише через чотири дні після події, оскільки "з п'ятого по дев'яте грудня вважає неможливим подібну заяву і вважає своїм обов'язком зробити все для ліквідації наслідків трагедії та організації роботи з надання допомоги постраждалим".

Аркадій Кац став головою адміністрації міста Пермь (сіті-менеджером) в травні 2006 року. У його обов'язки входило визначення стратегії розвитку міста, розробка політики міста у сфері споживчого ринку та охорони навколишнього середовища.

Сіті-менеджер також керує цивільною обороною міста і несе персональну відповідальність за захист відомостей, що становлять державну таємницю.

Одночасно з головою адміністрації в Пермі існує посада мера, яку нині займає Ігор Шубін.

За кілька хвилин до того, як стало відомо про відставку Каца, свої повноваження в повному складі склали члени уряду Пермського краю, очолюваного Валерієм Сухих. За рішенням губернатора Олега Чіркунова, всі, окрім трьох міністрів, будуть виконувати свої обов'язки до завершення всіх слідчих дій та внутрішніх розслідувань щодо причин пожежі. Після цього буде сформовано новий уряд.

На період усіх перевірок з посад відсторонені міністр розвитку підприємництва та торгівлі краю Марат Біматов, міністр містобудування та розвитку інфраструктури Олександр Кудрявцев і міністр громадської безпеки Ігор Орлов.

За останніми даними, в результаті пожежі, яка сталася в ніч на 5 грудня, загинули 125 людини.

Читайте також:

У лікарні помер співвласник клубу у Пермі, що згорів

Через трагедію у Пермі звільнили все пожежне керівництво краю

Путін назвав винних у трагедії в Пермі

З вулиць Пермі прибрали рекламу із закликом "зажигать в клубе"

ВідеоПожежа в нічному клубі в Пермі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: