Голова бен Ладена подорожчала до 50 мільйонів

За допомогу в затриманні "терориста номер один" сенат США готовий заплатити ще дорожче. Винагорода тепер складе 50 мільйонів доларів.

Усама бен Ладен
Винагорода за затримання або інформацію, яка допоможе затримати Усаму бен Ладена складе 50 мільйонів доларів
Сенат США на засіданні у п'ятницю дозволив держдепартаменту США збільшити грошову нагороду "за затримання або інформацію, яка допоможе затримати Усаму бен Ладена" до 50 мільйонів доларів і зажадав від глави Пентагону й директора національної розвідки США протягом 90 днів представити доповідь про можливе місцезнаходження "терориста номер один".

Таке положення включене у вигляді окремої поправки до законопроекту, що розглядається зараз палатою, про оборонний бюджет США на 2008 рік.

Поправку підтримало 87 сенаторів, проти голосував один сенатор.

У доповіді, яка повинна буде представлена в конгресі, сенат зажадав вказати "оцінку вірогідного місцезнаходження терористичних лідерів, включаючи Усаму бен Ладена, Аймана ас-Завахирі та інших ключових лідерів "Аль-Каїди".

При цьому керівники Пентагону й національної розвідки США повинні будуть повідомити конгрес про те, наскільки лідери країн, у яких може ховатися бен Ладен та інші керівники "Аль-Каїди", готові співробітничати зі США.

У доповіді повинна також бути представлена "оцінка того, чи є "Аль-Каїда" терористичною організацією, яка представляє найбільшу загрозу для інтересів і території США".

Після першої доповіді аналогічні доповіді повинні будуть виголошуватися в конгресі кожні 90 днів, говориться в тексті прийнятої поправки.

сенат сша
Поправку підтримало 87 сенаторів, проти голосував один сенатор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: