Голова British Petroleum піде у відставку за два місяці

Через аварію в Мексиканській затоці голова BP Тоні Хейворд піде у відставку. Так нафтовий гігант зможе уникнути поглинання іншими компаніями.

Голова британської нафтової компанії BP Тоні Хейворд готується залишити свою посаду в найближчі 10 тижнів.

Хейворд зазнав жорсткої критики з приводу аварії у Мексиканській затоці. На даний момент очікується, що глава BP оголосить про свою відставку в кінці серпня - вересні, повідомляє The Times.

Хейворд повинен залишити посаду голови компанії, щоб BP змогла зміцнити свої позиції для протистояння потенційному поглинанню нафтового гіганта компаніями ExxonMobil або Royal Dutch Shell.

Можливим наступником називається глава американського підрозділу і відділення по ліквідації наслідків аварії в Мексиканській затоці Роберт Дадлі.

Однак, як заявили в прес-службі ВР, Тоні Хейворд як і раніше користується довірою ради директорів і залишається главою компанії.

Раніше про відставку Тоні Хейворда заявив віце-прем'єр уряду Росії Ігор Сєчін перед зустріччю з ним у червні.

BP бореться з витоком нафти в Мексиканській затоці з кінця квітня, коли на нафтовій платформі Deepwater Horizon сталася аварія, в результаті якої платформа затонула, а з пошкодженої свердловини у воду почала витікати нафта. Раніше вжиті фахівцями BP заходи не приносили довготривалого результату, за що компанія удостоїлася жорсткої критики з боку громадськості і влади США.

Читайте також:

BP припинила відкачування нафти в результаті пошкодження куполу

У ВР знали про поломку устаткування на нафтоплатформі за кілька тижнів до вибуху

Витік нафти в Мексиканській затоці недооцінили в 12 разів

ВідеоГолова British Petroleum піде у відставку за два місяці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: