Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голова МВС Італії назвав Революцію Гідності "фейковою", а Крим "історично російським"

Голова МВС Італії назвав Революцію Гідності "фейковою", а Крим "історично російським"

Він також заперечив фінансування Росією своєї партії.

Міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні вважає Крим законно анексованим Росією, а Революцією Гідності в Україні "фейковою" і "профінансованою".

Про це він заявив в інтерв'ю The Washington Post.

Сальвіні запитали, чому він сказав, що Росія "мала право" на анексію українського півострова Крим. На це він відповів, що у Криму був референдум, де більшість начебто проголосувала за приєднання до РФ.

На слова журналіста про незаконність референдуму Сальвіні відповів "порівнянням з Революцією Гідності".

"Порівняйте це з "фейковою" революцією в Україні, яка була псевдореволюцією, фінансованою іноземними державами, подібно до революцій арабської весни. (Примітка редактора: незалежні фахівці не знайшли доказів цього твердження, хоча воно широко поширилося після того, як російські новинні джерела опублікували його). Існують історично російські зони з російською культурою та традиціями, які легітимно належать Російській Федерації", - сказав голова італіського МВС. 

Після цього Сальвіні заявив, що тим не менш підтримує НАТО. Він також додав, що його партія "Ліга", яка має зв'язки з "Єдиною Росією" начебто не отримала жодних коштів від Росії на просування своєї політсили. 

Нагадаємо, під час зустрічі президентів РФ та США Володимира Путіна та Дональда Трампа у Гельсінкі російський лідер запропонував провести на Донбасі референдум щодо визначення статусу окупованих територій. 

Пропозиція Путіна полягає у проведенні референдуму на окупованих територіях Донбасу під міжнародним патронатом, під час якого місцеві мешканці мають висловитися щодо статусу цих територій. Трамп попросив Путіна не обговорювати цю ідею під час прес-конференції після гельсінської зустрічі, щоб дати йому час її обдумати. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції