Голова південнокорейської розвідки таємно відвідав США

Директор Нацрозвідки Південної Кореї обговорив з директором Центрального розвідувального управління США ряд пов'язаних з КНДР нагальних проблем.

Директор південнокорейської Національної розвідувальної служби Он Се Хун минулого тижня таємно відвідав США. В Америці він обговорив ряд пов'язаних з КНДР нагальних проблем.

На зустрічах,що відбулися за океаном, з директором Центрального розвідувального управління США Леоном Панеттой та іншими високопоставленими діячами вашингтонської адміністрації відбувся обмін інформацією щодо Північної Кореї.

Місцеві експерти не виключають, що в ході цих переговорів обговорювалася, зокрема, можливість проведення нового саміту керівників двох Корей з метою знайти вихід з глухого кута, в якому опинилися останнім часом відносини Сеула і Пхеньяна.

Це, проте, спростував високопоставлений представник південнокорейської адміністрації, за словами якого, до теперішнього часу "не було ніяких кроків" щодо організації такого міжкорейського саміту на вищому рівні.

Після потоплення в березні минулого року південнокорейського корвета "Чхонан", у чому РК звинуватила Північ, і обстрілу в листопаді північнокорейської берегової артилерії острова Енпхендо в Жовтому морі, відносини Півночі і Півдня опустилися до вкрай низького рівня.

Читайте також:

КНДР запідозрили у створенні секретних ядерних об'єктів

Американці запустили секретний супутник, який шпигуватиме за КНДР

Північнокорейські фахівці створили Кім Чен Іру "бронепотяг-невидимку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: