Голова ЦВК Росії мріє про смерть політтехнологів

За словами Чурова, коли помруть політтехнологи, в усьому світі настане згода і зникнуть конфлікти між державами.

Голова Центрвиборчкому РФ Володимир Чуров мріє про смерть всіх політтехнологів, які заважають проводити чесні вибори в Росії.

Чуров розповів на зустрічі з іноземними спостерігачами про виявлений інцидент на виборах 14 березня в Рязані, коли група молодих людей нібито від однієї партії роздавала безкоштовне спиртне. "Це явна провокація", - підкреслив він.

У зв'язку з цим він поскаржився: "На жаль, моя мрія про те, щоб помер останній політтехнолог, до цих пір не виправдалася". За його словами, коли помруть політтехнологи, в усьому світі настане згода і зникнуть конфлікти між державами.

Голова ЦВК розповів іноземним спостерігачам, що приїхав до Рязані з кількох причин. "По-перше, тому що тут одразу шість партій виставили свої списки, в той час як в інших регіонах - 4-5", - повідомив Чуров.

"По-друге, в Рязані вперше почалася реалізація 10 пункту програми модернізації президента Дмитра Медведєва, а саме технічне переоснащення виборчих дільниць", - відзначив він.

І, нарешті, по-третє, за його словами, "з Рязанської області надійшло найбільша кількість скарг перед днем голосування, але підтверджених з них - близько 5%".

У Рязані співробітниками правоохоронних органів 14 березня було затримано 15 чоловік, які займалися незаконною агітацією недалеко від виборчих дільниць.

Нагадаємо, 14 березня у 76 регіонах Росії проходять вибори різного рівня. В єдиний день голосування виборцям належить, зокрема, визначити склади восьми регіональних парламентів і міських зборів, а також обрати мерів 5 обласних столиць.

Читайте також:

У Росії проходить єдиний день голосування

Російський депутат продав домен maidan.ru за 1500 доларів

Росія похвалила Україну за чесні й прозорі вибори

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: