Голова Uber йде у відпустку на невизначений термін після секс-скандалу у компанії

Тревіс Каланік заявив, що мусить стати кращим лідером.

Голова і співзасновник Uber Тревіс Каланік візьме відпустку на невизначений час після секс-скандалу, який охопив компанію.

Про це повідомляє The Associated Press.

Про своє рішення Каланік оголосив у вівторок, 13 червня. У записці до своїх співробітників він зазначив, що йому потрібен час, щоб оплакати свою матір, яка загинула під час аварії на човні у травні.

Також Каланік заявив, що він відповідає за поточну ситуацію у компанії і повинен стати кращим лідером.

Оголошення про відпустку надійшло після того, як колишній генпрокурор США Ерік Холдер опублікував список рекомендацій щодо поліпшення взаємовідносин між співробітниками Uber. Він рекомендував, щоб Каланік був звільнений від деяких керівних обов'язків.

На період відсутності Тревіса Каланіка Uber буде керувати команда топ-менеджерів компанії.

Reuters із посиланням на свої джерела повідомляє, що Uber залишить Еміль Майкл, старший віце-президент компанії і близький соратник Каланіка.

Нагадаємо, С'юзен Фаулер, яка працювала в Uber на посаді інженера до кінця 2016, стверджувала, що її керівник регулярно робив їй пропозиції секcуального характеру відтоді, як вона приєдналася до компанії 2015 року.  Цю заяву жінка опублікувала у своєму блозі, після чого компанія створила цілодобову гарячу лінію, щоби приймати подібні скарги від працівників. 

В Uber прийняли близько 215 заяв від працівників щодо залякування, сексуальних домагань та дискримінації в штаті компанії, 57 з яких - розслідують. Унаслідок скандалу було звільнено 20 осіб.

Адвокати з фірми "Perkins Coie" взялися за розгляд цих інцидентів. Справу Фаулер паралельно розслідує й колишній генеральний прокурор США Ерік Холдер. 

ВідеоПлюси і мінуси роботи нового сервісу Uber в Україні

Залиште свій коментар