Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голова Єврокомісії закликав припинити цькування Росії в Європі

За його словами, ЄС повинен співпрацювати з Росією у багатьох галузях.

Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер заявив, що у ЄС повинні припинити цькувати Росію, а почати відновлювати діалог у багатьох галузях.

Про це повідомляє The Guardian.

"Тому ми повинні повернутися, я б не сказав до нормальних відносин з Росією, але є так багато галузей, де ми можемо краще співпрацювати з дослідженнями, інноваціями та іншими. Не забуваючи про те, якими є наші відмінності та розбіжності. Але це цькування Росії треба припинити", - заявив Юнкер під час виступу у Брюсселі.

За його словами, ЄС ніколи не визнає анексію Криму та те, що відбувається на сході України, однак територія Євросоюзу лише 5,5 мільйона квадратних кілометрів, тоді як Росії – 70,5 мільйона.

Нагадаємо, у зв’язку з отруєнням екс-шпигуна ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки в британському Солсбері, між ЄС та Росією стався дипломатичний скандал. Країни ЄС одна за одною почали висилати російських дипломатів. Загалом до подібних дипломатичних відповідей вдалися 29 країн.

ВідеоРозпочалась найбільша висилка російських дипломатів з часів "Холодної війни"

Співробітникам 14 російських дипмісій в Євросоюзі, а ще в США та Канаді доведеться пакувати валізи. По чотири дипломати висилають Німеччина, Польща та Франція. Литва та Чехія попрощаються з трьома, а Данію, Естонію, Нідерланди, Італію залишать по двоє росіян. Найменше, по одній людині, вишлють Латвія, Румунія, Хорватія, Швеція та Фінляндія.

Розпочалась найбільша висилка російських дипломатів з часів "Холодної війни"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції