Голові Ради Федерації РФ загрожує відставка за критику Путіна

Спікер Ради Федерації дозволив собі критику політики Путіна в ефірі на Першому каналі. "Єдина Росія" пригрозила Миронову відставкою.

Сергій Миронов
Lenta.ru
Сергій Миронов дозволив собі критику прем’єра
Партія "Єдина Росія" погрожує відставкою спікеру Ради Федерації Сергію Миронову за його незгоду з курсом лідера партії, прем `єра Володимира Путіна.

Керівники хочуть почати процедуру відкликання "за незгоду з антикризовими заходами". Відзначимо, що Сергій Миронов є лідером "Справедливої Росії" - партії, яка вважається конкурентом єдиноросів.

Причину пояснює керівник Центрального виконавчого комітету партії Андрій Воробйов. Напередодні Сергій Миронов давав інтерв'ю і "публічно висловив незгоду з соціальними ініціативами лідера нашої партії Володимира Путіна, зокрема, щодо прийняття бюджету".

"Враховуючи, що він представляє у верхній палаті Федеральних Зборів Законодавчі збори Санкт-Петербурга, де ми маємо в своєму розпорядженні більшість голосів, вважаю логічним і доцільним, проконсультувавшись з нашими колегами зі Закзборів Північної столиці, почати процедуру відкликання Сергія Михайловича", - заявив Воробйов.

У свою чергу секретар президії Генеральної ради "Єдиної Росія", віце-спікер Держдуми В'ячеслав Володін сказав, що в "Єдиної Росії" обурені висловлюваннями спікера Ради Федерації.

"Ці висловлювання демонструють непорядність і непослідовність по відношенню до Володимира Путіна - людини, яка багато чого зробила для країни, суспільства, та й для самого Сергія Миронова. Такі несправедливі оцінки, яку Миронов висловив по відношенню до всього, що зробили і що роблять Володимир Путін і Дмитро Мєдвєдєв, вони не заслужили ", - заявив Володін.

Як видно, єдиноросів обурила програма "Познер", яка вийшла в ефір Першого каналу 1 лютого. У ній, зокрема, Миронов говорив такі речі, які, дійсно, ніколи не звучать на російському телебаченні. Тим більше, від третьої особи в державі.

"Коли, наприклад, були вибори 2004 року і коли Володимир Путін не був лідером" Єдиної Росії ", я дійсно говорив про те, що я підтримую Володимира Путіна. І скажу, наприклад, що все, що стосується зовнішньополітичних аспектів, в тому числі і деяких рішень внутрішньополітичних, ми, наша партія підтримує", - сказав Миронов.

"Але, наприклад, ми категорично не згодні з бюджетом, який вніс Володимир Путін, тому ми голосували проти. Ми не згодні з тими антикризовими заходами, які пропонував Володимир Путін, і тому ми запропонували свій антикризовий план. Тому говорити про те, що ми, і особисто я, в усьому підтримуємо Володимира Путіна, це вже застаріла інформація. Між іншим, в чималому ступені у нас виникають протиріччя у зв'язку з тим, що Володимир Володимирович Путін очолив опозиційну для нас і неприйнятну за ідеологією з якимось сумнівним консерватизмом партію "Єдина Росія", - завершив думку спікер Ради Федерацій.

Сам Сергій Миронов поки не давав будь-яких коментарів діям єдиноросів.

Читайте також:

Тігіпко вважає, що він схожий на Путіна

У Росії вимагають відставки Путіна

Російські комуністи вимагають відставки уряду Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: