Головком НАТО: Москва не буде церемонитися зі своїми сусідами

Головнокомандуючий НАТО в Європі доповів Конгресу США про відносини з Росією: гірші були лише за часів СРСР.

Відносини США та Росії увійшли до фази невизначеності та перебувають в найгіршому стані з часів закінчення "холодної війни".

Таку думку висловив генерал американської армії Джон Креддок, головком НАТО в Європі, в своїй доповіді Конгресу США.

Він зазначив, що Москва "не буде церемонитися" зі своїми найближчими сусідами та європейськими країнами, які залежать від постачань палива.

Дії Москви, зокрема, під час війни з Грузією в серпні 2008 року і газового конфлікту з Україною в січні 2009, за словами Креддока, спрямовані на ослаблення згуртованості Європи і зменшення впливу США в регіоні.

На думку генерала, війна в Південній Осетії зруйнувала уявлення про те, що кордони на території колишнього СРСР у безпеці.

Нагадаємо, після конфлікту з Грузією НАТО перервало відносини з Росією. Вони були офіційно поновлені на вищому рівні лише в березні 2009 року.

Адміністрація нового президента США Барака Обами всіляко прагне вивести відносини з РФ з кризи. Так, держсекретар Гіларі Клінтон запропонувала Москві "почати все з нуля".

Вашингтон готовий врахувати питання, що викликають занепокоєння Росії, особливо щодо ядерної безпеки та скорочення стратегічних озброєнь.

Читайте також:

У Росії радіють, що за Обами ситуація змінилася на краще

Обама виправить помилки Буша у відносинах з Росією

Секретна доповідь Пентагону: "нацистське майбутнє" Росії

США не вважають Україну полем бою між Росією і Європою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: