Головним доказом проти Младіча стануть його щоденники

У генерала знайшли всього близько трьох з половиною тисяч сторінок інформації - Младіч записував чи не кожну свою думку.

Головною доказом у справі колишнього командувача армією боснійських сербів Ратко Младіча можуть стати його власні нотатки.

Младіч, якого кримінальний трибунал у Гаазі звинувачує у військових злочинах, зараз утримується в Спеціальному суді в Белграді. У п'ятницю сербський суд прийняв рішення про екстрадицію.

Очікується, що в понеділок 30 травня адвокат генерала подасть апеляцію на судове рішення про видачу. Виходячи зі слів офіційних осіб, ніхто в Сербії не сумнівається, що апеляція буде відхилена і Младіч в найближчі дні опиниться в Гаазі.

Як пише Los Angeles Times, в 2010-му в його будинку в Белграді знайшли схованку з документами. Паперові та електронні носії - всього близько трьох з половиною тисяч сторінок інформації - були дбайливо загорнуті в целофан. За словами журналістів, педантичність генерала вражає: він записував чи не кожну свою думку.

Подробиці арешту Младіча: перші зізнання і фото постарілого генерала

Тим часом поліція в Сербії приймає підвищені заходи безпеки у зв'язку з підготовкою ультранаціоналістами мітингу протесту проти арешту колишнього командувача силами боснійських сербів Ратко Младіча.

Раніше сам генерал Генерал Младіч закликав своїх прихильників до спокою.

Головне з обвинувачень, висунутих проти Младіча, стосується вбивства 7500 чоловіків і хлопчиків з громади боснійських мусульман у місті Сребреніца в 1995 році.

Однак у Сербії, як і раніше чимало людей, які вважають Младіча героєм.

Читайте також:

Младіч попросив в камеру книги російських письменників і полуницю

Президент Сербії оголосив про арешт Ратко Младіча

За голову Младіча обіцяють мільйон євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: