Головним лікарем США може стати журналіст

Барак Обама запропонував посаду головного лікаря США ведучому телекомпанії CNN Санджаю Гупті.

Барак Обама запропонував посаду головного лікаря США відомому лікарю і ведучому телекомпанії CNN Санджаю Гупті.

Інформацію про те, що журналісту запропоновано місце начальника медичного управління, підтверджують джерела з оточення Обами і високопоставлені представники Демократичної партії. Сам Гупта своє можливе призначення не коментує, але відомо, що вже після перемоги на президентських виборах Обама особисто зустрічався з лікарем в Чикаго.

39-річному Гупті удається поєднуватися журналістську діяльність з медициною - він практикуючий нейрохірург. В даний час він веде на CNN програму "Дзвінок докторові", пише авторську колонку в журнал Time і співробітничає з каналом CBS News.

У CNN хірург прийшов в 2001 році незадовго до терактів 11 вересня і відразу ж був включений в команду репортерів, що освітлювали цю трагічну подія в прямому ефірі з Нью-Йорка. А коли восени того ж року серйозну паніку в США викликали розіслані невідомим посилки зі збудниками сибірської виразки, медична освіта допомогла Гупті із знанням справи освітити цю тему. Як медичний кореспондент йому доводилося бувати і в гарячих точках, зокрема, в Іраку і Кувейті. Свого часу, Гупта також консультував творців відомого серіалу "Швидка допомога". А 2003 році журнал People назвав журналіста одним з найсексуальніших чоловіків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: