Головний судмедексперт Нью-Йорка наполягає, що причиною смерті Епштейна стало самогубство

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона заперечує заяву про можливе вбивство.

Головний судмедексперт Нью-Йорка Барбара Семпсон наполягає на тому, що причиною мільярдера Джефрі Епштейна стало самогубство через повішення.

Так вона відреагувала на заяву патологоанатома, винайнятого родиною Епштейна, який поставив цей висновок під сумнів, передає CNN.

"Наше розслідування прийшло до висновку, що причиною смерті містера Епштейна було повішення, а спосіб смерті - самогубство. Ми стоїмо на цьому висновку", - сказала Семпсон.

"Ми продовжуємо ділитися інформацією про медичне розслідування з родиною містера Епштейна, їхніми представниками та консультантом з патології. Первісне медичне розслідування було ретельним і повним. Немає підстав для повторного медичного розслідування нашим офісом", – додала вона.

Патологоанатом Майкл Баден, якого винайняв брат Епштейна, під час інтерв'ю американським телевізійникам зазначив, що в мільярдера були зламані кілька кісток шиї, що, за його словами, більше відповідає задушенню, ніж повішенню.

Однак головний медичний кореспондент CNN доктор Санджай Гупта ще у серпні заявляв, що лише множинних переломів шиї мало для ствердження про задушення.

"Якщо задушити, хоча ви можете зламати під'язикову кістку, є менші шанси насправді зламати кістки в шиї", - сказав Гупта. "При повішенні хтось може зламати як під'язикову кістку, так і інші кістки шиї. Жоден із цих факторів у відриві від інших не дає повної історії".

Доктор Лоуренс Кобилинський, професор криміналістики коледжу кримінальної юстиції Джона Джея, також сказав, що під'язикова кістка є слабкою, крихкою структурою, і вона може зламатися від повішення. Перелом під'язикової кістки не обов'язково вказує на вбивство, сказав Кобилинський.

Раніше патологоанатом, винайнятий братом Джеффрі Епштейна, стверджував, що виявив сліди ймовірного удушення мільярдера. Судмедексперт Майкл Баден сказав, що має докази, що Епштейн помер не внаслідок суїциду, а ймовірно його задушили. Баден у ефірі ранкового телешоу заявив, що Епштейн зазнав численних ушкоджень, які "зовсім непритаманні під час суїцидального повішення і можуть з’явитись, скоріше, під час вбивства через удушення". 

Нагадаємо, 10 серпня у Нью-Йорку в камері в’язниці виявили тіло мільярдера Джеффрі Епштейна. Чоловіка знайшли повішеним. Епштейн був не надто відомим загалу, але дуже впливовим і товаришував з провідними бізнесменами, кіноакторами, політиками та членами королівських родин, через що до звинувачень проти нього у секс-торгівлі було прикуто багато уваги. Тепер багато хто вірить, що Епштейн не накладав на себе руки, а був "прибраний", адже знав забагато таємниць сильних світу цього. Серед конспірологічних теорій щодо тих, кому була вигідна смерть Епштейна, існують версії про Трампа, Клінтона та навіть російський слід. За кілька днів до смерті фінансист написав заповіт.

Відео Звинуваченого в педофілії мільярдера знайшли мертвим у в’язниці Нью-Йорка

Джефрі Епштейна, приятеля одразу двох американських президентів - Дональда Трампа та Білла Клінтона, заарештували 6 липня. Йому інкримінували створення кримінальної Мережі, яка розбещувала і знущалася над десятками неповнолітніх. Усі впливові друзі від скомпрометованого багатія відхрестилися. Розглядають як версію із самогубством, так і версію із нападом співкамерника.    

Звинуваченого в педофілії мільярдера знайшли мертвим у в’язниці Нью-Йорка

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції