Головний свідок розповів, як Манафорт ховав зароблені в Україні мільйони

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Суддя не дав прокурору більш детально допитати Гейтса.

Колишній піарник Віктора Януковича Пол Манафорт ховав зароблені в Україні мільйони доларів за допомогою підставних компаній.

Про це під час судового засідання розповів головний свідок у справі, колишній бізнес-партнер Манафорта Рік Гейтс, передає The Associated Press.

Гейтс зачитав назви більше десятка фіктивних компаній, які він та Манафорт відкрили на Кіпрі, Сент-Вінсенті та Гренадінах та у Великій Британії, щоб приховати доходи від політичної консалтингової роботи Манафорта. На рахунки цих фірм українські клієнти Манафорта переводили гроші.

На питання, чи були гроші на рахунках цих компаній доходами Манафорта, Гейтс відповів: "Так". Свідок зазначив, що Манафорту за його роботу в Україні заплатили мільйони доларів, передає The Washington Post.

Коли прокурор почав запитувати Гейтса про мотиви українських мільярдерів, які займаються політикою, зокрема, Ріната Ахметова, суддя зупинив його, заявивши, що це не стосується справи.

"Ми просто намагаємось довести, що ці чоловіки в Україні платили [Манафорту]", - відповів прокурор. Після емоційної суперечки з прокурором суддя оголосив перерву у справі Манафорта до ранку вівторка, 7 серпня.

ВідеоМанафорт мав 30 банківських рахунків у трьох різних країнах

Колишній голова передвиборчого штабу Трампа та політтехнолог Януковича мав 30 банківських рахунків у трьох різних країнах. Усе для того, аби отримувати та приховувати гроші, зароблені в Україні. Про це заявив прокурор під час першого судового засідання у справі про банківські та податкові махінації Пола Манафорта. За роки співпраці із "Партією регіонів" Манафорт заробив кругленьку суму - понад 60 мільйонів доларів . 

Манафорт мав 30 банківських рахунків у трьох різних країнах

Нагадаємо, Полу Манафорту, колишньому піарникові Віктора Януковича та екс-керівнику виборчого штабу Трампа, у США пред'явлені 18 звинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це начебто робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язки з Манафортом.

Мюллер заявив, що Пол Манафорт заробив 60 мільйонів доларів за роботу політичного консультанта в Україні (офіційно - 14 мільйонів доларів). Сторона обвинувачення також стверджує, що Манафорт володів понад трьома десятків рахунків, на яких зберігав отримані в Україні гроші. Адвокат Манафорта Томас Зенле заявив, що американський політтехнолог отримував незареєстровані доходи, бо це було умовою його українських бізнес-партнерів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції